Seznam produktů výrobce Smarin

Smarin - francouzský výrobce sedacího nábytku a doplňků

Smarin je francouzská designová společnost založena v roce 2003 Stephánií Marin, návrhářkou oslavovanou pro design oblázkových polštářů Livingstones.
Pod značkou Smarin navrhuje, vyvijí a vyrábí dostupné projekty, včetně textilu, nábytku, scénografie a prostorového plánování.


Společnost Smarin se specializuje na koncové nábytkové kusy a doplňky, vyráběné ve vlastní dílně na jihu Francie v Nice. Designérka Stephánie Marin je neustále hnána dopředu touhou vyvíjet nové produkty, které jsou distribuovány po celém světě. Srdcem konceptu je projektování a výzkum nabízet produkty vyrobené z přírodních a trvanlivých materiálů.


Livingstones je modulární koncepce k sezení vyvinuta francouzskou designérkou Stephanii Marin, která je zároveň praktická i poetická s vetknutým kouzlem jižní Francie.


K dispozici jsou podlahové polštáře, poufy i pohovky. Livingstones jsou tvořeny kombinací bultexové pěny a 100% vlněným potahem.


Kromě Livingstones, společnost Smarin distribuuje například modulární závěsy s názvem Mobileshadows. Tyto stíníci "mraky" jsou k dispozici v hedvábí nebo v lněném provedení. Mohou být použity jako žaluzie na okna, příčky nebo umělecké instalace. Přicházejí v sedmi velikostech s nastavitelným zavěšením a s magnetickým systémem, který může být upevněn kdekoliv po obvodu produktu.


Více

ANDRÉ Livingstones

podlahový polštář

3 458Kč

CARLA Livingstones

vlněný sedák

23 266Kč

CHRISTOPHER Livingstones

podlahový polštář

5 440Kč

DUNE Nebka

indoor křeslo s...

55 900Kč

EDGAR Livingstones

podlahový polštář

1 900Kč

ENZA Livingstones

vlněný sedák

121 300Kč

GILDA Livingstones

vlněný sedák

128 520Kč

HERVÉ Livingstones

podlahový polštář

3 530Kč

JACQUES Livingstones

podlahový polštář

4 950Kč

MARC Livingstones

vlněný sedák

11 934Kč

MONICA Livingstones

Smarin vlněný sedák

41 922Kč

PIERRE Livingstones

podlahový polštář

2 440Kč

ROSA Livingstones

vlněný sedák

34 584Kč

YANN Livingstones

podlahový polštář

3 060Kč