Děkujeme Vám za navštívení stránek Decoform. Náš projekt vznikl za účelem promítnutí francouzského designu do koncepční formy. Rádi bychom Vám zde představili výrobky designově krásné a zároveň účelové.

Snažíme se pečlivě vybírat z tvorby zahraničních i domácích designérů a prověřených evropských výrobců nábytku a zahradních doplňků. Naší specialitou je designově čistý kovový zahradní nábytek, hodící se do domácností i veřejných prostor, do moderních i venkovských zahrad.

Velkým překvapením pro zákazníka je naše kolekce s francouzským dětským rostoucím nábytkem. Variabilita a pestrost nábytku umožňuje vytvořit kouzelný dětský pokoj, který poslouží od kolébky až k maturitě. Použití stále stejných kompontentů, které lze dle věku a potřeby mnohonásobně obměňovat, je velmi výhodné z ekonomického hlediska.

Dlouhodobé zkušenosti v oblasti designu a obchodu jsou zárukou naší profesionality a spolehlivosti. Výrobky zde představované jsou určeny ke každodennímu užívání a zároveň uspokojení pocitu jedinečnosti, krásy a jednoduchosti.

Samozřejmostí je pro nás spokojenost zákazníků a stálé zlepšování služeb spojených s prodejem a distribucí nabízeného zboží.

Věříme, že nezůstane pouze u jedné návštěvy a vracet se bude pro každého milou záležitostí.

DECOFORM team.

Helena Spudilová   &   Pavel Svoboda

+420 608 800 211       +420 608 800 210

helena-spudilova       pavel-svoboda