Doprava a montáž


Osobní vyzvednutí :

V současné době máme smluvní místo k vyzvednutí objednaného zboží na adrese : obchod MAX, Slovenská 3, 120 00 Praha 2, tramvajová zastávka Jana Masaryka, linka č. 4, 22, 57, 59. Otevřeno po - pá, 10 - 18:30h. Možnost platby v hotovosti.

Doprava a montáž zajištěná společností Decoform :

Doprava tímto způsobem bude předem domluvená dle vašich parametrů a požadavků. Budete informováni o ceně za dopravu a ceně za montáž dodávaného zboží. Za takto dodané zboží ručíme až do okamžiku předání a podepsání dodacího listu.

Doprava sběrnou společností :

Doprava smluvní sběrnou společností je prověřený způsob přepravy zboží na Vaše místo určení. Jste předem vyzváni k uvedení potřebných dodacích údajů a budete informováni o předpokládaných nákladech na dopravu. Za takto dopravované zboží ručí dopravce a svým podpisem potvrzujete převzetí nepoškozeného zboží. V jiném případě musíte vše uvést do předávacího dokumentu a podepsat s výhradou, jinak nelze brát ohled na pozdější reklamace.

Zaslání zboží českou poštou :

Zboží zasílané českou poštou musí odpovídat rozměrově a objemově požadavkům a podmínkám České pošty. Toto formou nelze zasílat větší množství zboží za jednotnou cenu.